חיפוש

עיצוב אתרים

אתר אינטרנט הופך להיות כלי הכרחי לכל עסק, לכל אומן, סופר, צלם ואחרים. האתר הוא חלון הראווה של העסק לעולם, אבל הוא מורכב יותר מחלון ראווה רגיל, כיוון שהוא צריך לכלול אלמנטים רבים של עיצוב ברמה גבוהה ואלמנטים טכניים רבים. בעולם תחרותי כמו שלנו, עיצוב מוצלח, שהוא גם אסתטי וגם נוח ונגיש ללקוח, הוא הכרח.

 

ממה מורכב עיצוב אתרים?

עיצוב אתרים מורכב משני חלקים. החלק הראשון כשמו כן הוא – העיצוב, האסתטיקה, הפונטים, התמונות והסידור שלהם. עיצוב כזה דורש מיומנות גבוהה כדי ליצור משהו מושך ולא עמוס מדי. זאת הליכה על קו דק בין חדש למוכר, מפתיע ונגיש. מעצבים טובים יודעים ללכת על הקו הזה ולתת ללקוח משהו שהוא לא ראה אף פעם, אבל לא מבהיל אותו והוא עדיין מתחבר אליו.

 

הצד הנוסף של עיצוב אתרים

הצד הנוסף של עיצוב אתרים קשור בעצם להנדסה של האתר, כלומר החלוקה לדפים שונים, דפי מכירה, תפריטים, שילוב טכני של סרטונים ואנימציות. מדובר בבנייה הנכונה של האתר ברמה הטכנית, כך שיהיה לגולש נוח לעבור בעזרת התפריט לכל חלק שמעניין אותו, שהאתר ייטען מהר וכמעט יקרא את הלקוח והצרכים שלו. זהו עיצוב טכני הנדסי של אתרי אינטרנט והוא חשוב מאין כמותו בשביל לשמור את הגולשים באתר שלכם. כיוון שעיצוב אתרים מורכב מאלמנטים רבים, חלקם טכניים לחלוטין ודורשים מיומנות, רבים בוחרים להשתמש בחברות לעיצוב אתרים ושיווק כמו אינסייט מרקטינג.

שילוב עיצוב אתרים

מה זה עיצוב אתרים רספונסיבי?

עיצוב אתר רספונסיבי אומר שהאתר יכול להתאים לכל מכשיר וגודל מסך של הגולש. יש חשיבות אדירה בעיצוב רספונסיבי כדי לא לאבד לקוחות. עיצוב רספונסיבי דורש יכולות ממעצב האתר, ומחשבה יצירתית על הנוחות וההתאמה בכל פלטפורמה.

 

אנימציות וסרטונים באתרים

אנימציה של האתר ושילוב של סרטונים, מאוד נפוצים לאחרונה. זה הופך את האתר ואת הרגע הראשון בו גולש נכנס אליו לרגע חווייתי. הרגע הראשון הוא רגע חשוב מאוד, אבל חשוב גם לזכור שמטרת האתר היא לא לרתק לאנימציות שבו, אלא למשוך את הגולש להתעניין, לקרוא, להזמין שירות או לקנות. לשם כך דרוש מינון נכון של אנימציות וסרטונים.

 

עיצוב נקי ומזמין

ישנם קווים מנחים כלליים שחשוב לזכור לגבי עיצוב אתרים. אחד מהם הוא עיצוב נקי, עיצוב שלא מייצר רעש לעין של הלקוח ומאפשר לו לגלוש באתר מבלי להיות מותקף. חשוב להשתמש בשפה עיצובית אחידה, בחירת פונט אחד ופלטת צבעים אחת אחידה עם לא יותר מארבעה צבעים לכל האתר, בשביל ליצור עיצוב מזמין.

 

סיכום

עיצוב אתרים הוא הכרח עסקי והוא מורכב מאינספור מרכיבים. לעיתים אנחנו נוטים לחשוב שאדם אחד, או אפילו אנחנו, יכולים לבצע את הכל לבד ולא כך הדבר. בשביל עיצוב שנוגע בכל הפרטים הקטנים, מהטכני ודרך האסתטי, כדאי להיעזר במומחים מקצועיים לעיצוב אתרים.

תכנון פיתוח עיצוב אתרים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
עיצוב הבית ראשית
כלים להשראה לעיצוב הבית

כאשר עוברים לבית חדש מתחיל תהליך של הפיכת הקירות הלבנים לבית חם שנרגיש אליו תחושת שייכות. ישנם סגנונות רבים לעיצוב הבית והבחירה תלויה בכם, אז איך

קרא עוד »